Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Solar Enerji Sepeti  Solar enerji üretim sektörünün öncü firmasıdır.  amaçlarımızdan birisi yeni nesil teknolojiler ile doğal enerjilerin kullanımını yaygınlaştırarak geleceğe daha yaşanılabilir bir dünya bırakırken aynı zamanda da dünyanın içinde bulunduğu enerji krizinden etkilenmemek. Ayrıca maliyeti düşük enerji üretim araçlarıyla uzun süreki maksimum verim alınabileceğini kullanıcılara gösterebilmek.
Solar Enerji Sepeti, güneş enerji santrallerinin (GES) yatırım ve teknik danışmanlığı, projelendirme, sistem tasarımı, lisanslı ve lisanssız santral kurulumları, lisans alımı ve işletme, ayrıca lisanssız üretim yönetmeliğine uygun olarak projeler planlama, projelendirme, finans ve uygulama ile kurulum sonrası teknik bakım, onarım konularında da müşterilerine danışmanlık veren bir firmadır. Büyük ölçekli firmaların haricinde evsel çatı kurulumlarında da Şebeke bağlantılı (Oncü olmaya devam ediyor. On-Grid sistemlerin haricinde şebeke enerjisinden bağımsız akü destekli sistemler (Off-Grid), güneş enerjili sulama sistemleri, LED aydınlatma sistemleri, güneş enerjili kamera sistemleri ve elektrikli araç şarj istasyonları gibi alanlarda da en kaliteli hizmeti almak için bize başvurabilirsiniz.
Solar Enerji Sepeti'in en değer verdiği unsurlardan biri müşteri memnuniyetidir.
MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ
Solar Enerji Sepeti, üzerinde barındığımız ve milyarlarca yıl içerisinde epey yorduğumuz dünyayı doğal enerji kullanımını yayınlaştırarak korumayı hedeflemektedir. Enerji ihtiyacında güneş panellerinin kullanımını yaygınlaştırıp, hem ekolojik dengeyi korumak hem de bu sayede insanlığın enerji maliyetlerinden maksimum  tasarrufu sağlamasının önünü açmak niyetindeyiz. Solar Enerji Sepeti; dürüst, güvenilir, ilkeli ve fikir sahibi bir kuruluş olarak varlığını devam ettirmek için çalışmalara devam etmektedir.
İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ
Solar Enerji Sepeti, kurulduğu andan itibaren birlik ve bütünlük, anlayış, sorumluluk, yaratıcılık ve yüksek kalite gibi unsurları bünyesinde barındıran bir şirket olarak varlığını sürdürmektedir. Sürekli ileriye bakma ve gelişim felsefesiyle sektörde adını duyuran Solar Enerji Sepeti; işine değer veren, tecrübeli ve yetenekli kişilerden oluşan güçlü ekibiyle yoluna devam etmektedir.
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.