Hakkımızda

Kaya Teknik 2004 yılında kurulmuş olup geçmişten edindiği engin tecrübe ile geleceğe ışık tutmak için gecesini gündüzüne katıp her alanda siz değerli müşterilerimize hizmet verebilmek için çalışmaktadır.

En iyi hizmeti verebilmek için sürekli kendini yenileyen hep daha iyiye ve güzele yönelen firmamız garantili, kaliteli ürün, güven, dürüstlük ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutup uzman personelimizle sizlere uzun yıllar hizmet verebilmek için çalışmalarımızı sizlerden aldığımız enerji ve destekle son derece hassas ve titizlikle sürdürmektedir. 2010 yılında Ajans bölümümüzü açarak açık hava reklamları(otobüs durağı ve kent panoları) led ışıklandırma v.b alanlarda da hizmet vermeye başladık. (www.kayalarajans.com)

Prefabrik, konteyner ev, güneş enerjisi(paneller) Otobüs durağı imalatı ve montajı, ferforje de her türlü korkuluk, dekoratif amaçlı ürünlerin üretimi ve montajı.  Demir doğramalar her türlü çelik çatılar, kış bahçeleri, villa seraları, yangın merdivenleri, döner merdivenler, çelik verandalar, depolar, raflar, demir tadilat, tamirat ve bakımı ile hizmetinizdeyiz.