Teslimat Şartları

Teslimat Şartlarımız

Online alışveriş sitemizdeki ürünler firmamızın deneyimli ekibi tarafından hazırlanıp dağıtımı yapılmaktadır. Bu ürünler Türkiye sınırları içersinde aynı kalite ve servis anlayışı ile yerlerine teslim edilir.

Yerlerinde bulunamayan alıcıların ürünleri evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere Teslim Edilmez

Türkiye geneli ve yurt dışı siparişlerinizi sabah 7 gün 24 saat sorunsuz olarak verebilirsiniz. Haftanın 7 günü mağazamız hizmet vermektedir.

Yurt içi siparişlerinizde bazı bölgeler için yol ücreti talep edilmektedir.

Yurt dışı siparişlerinizi 1 gün önceden vermek suretiyle yerine getirebiliriz. Yurt dışında interflora üyeleri Cumartesi ve Pazar günleri teslimat yapmamakta ve saat garantisi vermemektedirler.

Özel günlerde takdir edeceğiniz üzere iş yoğunluğu nedeni ile yurt içi siparişlerinizi 1 gün öncesine kadar yurt dışı siparişlerinizi 3 gün öncesine kadar vermeniz gerekmektedir. Ayrıca böyle günlerde meydana gelebilecek saat farklılıklarını hoşgörü ile karşılayacağınızı umarız.

Sipariş iptallerinizi teslimattan önce yapmanız gerekmektedir. Yurt içi ve yurt dışı iptallerinizde bu süre 2 gün Türkiye genelinde 5 saat öncesidir.

Siparişlerinizin alıcı tarafından kabul edilmediği durumlarda ücret iadesi yapılmaz.

Alışverişiniz esnasında meydan gelecek anlaşmazlıklar ürün bedeli ile sınırlıdır.